Розсада полуниці фреш (з відкритою кореневою системою) сорту Альба (Alba)

₴ UAH 1.70
10 days
115
In stock
+

Minimum quantity for "Розсада полуниці фреш (з відкритою кореневою системою) сорту Альба (Alba)" is 50.

походження сорту: Італія

пора дозрівання: Цвіте пізніше багатьох ранніх, але має відносно короткий період плодоутворення. За заявкою оригинатора, дуже раннього плодоношення, дозріває на кілька днів пізніше Хоней. За відгуками - в південних регіонах України, в Криму перші збори на пару днів пізніше. У відкритому грунті орієнтовно починає сезон після 15-20 травня (південь України)

урожайність: Заявлена правовласником врожайність до 1.2 кг з куща, для раннього сорту є більш ніж чудово. На практиці у відкритому грунті продуктивність трохи нижча, від 300-400 г при щільності посадки саджанців 60 тис / га до 700 г залежно від технології вирощування. В цілому, промислова врожайність Альби в польових умовах варіює від 20 до 26 т / га.

чутливість:

· до погодніх умов:однаково добре переносить спеку і вологий клімат,висока зимостійкість

· до хвороб та шкідників: стійка до більшості хвороб

характеристика плоду: Форма ягід подовжена, конусоподібна, колір яскраво-червоний, вага в середній масі 30-35г. Деякі особливо великі ягоди першої хвилі плодоношення дивують розміром в 60-90г, але мають дещо видозмінену гребінчату форму. Втім, явище поодиноке. Шкірочка блискуча, немов лакована, жовті насінини середньо втиснуті, чашолисток яскраво-зелений, трохи піднятий, квітконоси довгі, потужні. При технічній стиглості ягода має біло-зелений кінчик, який повністю забарвлюється при повному дозріванні. М'якоть ніжно-рожева, дуже солодка, соковита, при достатньому поливі серцевина без пустот. Відрив легкий. Придатна для транспортування і зберігання з огляду на достатню щільність. Відрізняється відмінним смаком - високим вмістом цукру, ідеальним балансом солодощі і доречної кислинки.

інші характеристики сорту: Кущ середньо залиствленний, великий, утворює помірну кількість вусів. Листя велике, яскраво-зелене, блискуче, слабо-зморшкувате.

транспортабельність: висока