Саджанці ожини Полар (Polar) з відкритою кореневою системою

₴ UAH 25.00
10 days
Price in points: 25 points
117
In stock
+

походження сорту: Польща

пора дозрівання: Плодоносить в середині-початку липня в умовах середньої смуги, Полісся, на початку серпня в більш північних регіонах.

урожайність: Гідні показники врожайності, на батьківщині, при вирощуванні без покриву, з куща виходить 5 кг ягід. Укриття рослин на зиму дозволить значно підвищити врожайність; чутливість:

· до погодніх умов: морозостійкість хороша, до -25 ° С -30 ° С. З огляду на, те що зачастили безсніжні зими, стебла знімають з опор - це складно, але необхідно, вкладають, мульчують, вкривають спанбондом, шифером, коробами. Є дані про вдалу зимівлю і без укриття, однак це позначається на врожайності - підмерзають квіткові бруньки. Як запевняють фахівці, врожайність без укриття знижується в 3-5 рази.

· до хвороб та шкідників: має імунітет до хвороб, хороша стійкість до шкідників

характеристика плоду: Ягода насиченого приємного смаку, солодка, велика, овальної вирівняною форми, з вираженим глянцем, чорного кольору. Відрізняється помірною щільністю, приємним кисло-солодким смаком з вираженим ожинним ароматом. Кислинка, терпкість практично відсутні - за винятком приємно-освіжаючих тонких ноток.

інші характеристики сорту: Листя яскраво-зелене, зубчасте. Пагони пряморослі - відносяться до куманіків, потужні, висота до 2.5-2.7 м. Шипів немає Не дає прикореневої порослі, розмножується в основному верхівками пагонів. Квітки білі, великі, цвітіння на початку травня.

транспортабельність: Добре підходить для збору в контейнери, транспортабельність на високому рівні, ідеальна для свіжого ринку і переробки, реалізації в торгових мережах, придатна для транспортування на далекі відстані, завдяки чому має популярність в промисловому вирощуванні.