Саджанці суниці сорту Азія (Asia) з відкритою кореневою системою (фреш)

₴ UAH 2.50
10 days
Price in points: 3 points
116
In stock
+

Minimum quantity for "Саджанці суниці сорту Азія (Asia) з відкритою кореневою системою (фреш)" is 500.

походження сорту: Італія

пора дозрівання: Короткого світлового дня, середньо-раннього терміну дозрівання. Плодоносить в середньому на початку червня, на 5-7 днів раніше Альби, 5-6 днів пізніше Хоней.

урожайність: 1-1.2 кг з куща.

чутливість:

· до погодніх умов: показники зимостійкості (морозостійкість до - 15 С) і посухостійкості підходять до м'якому клімату, в помірно-континентальному вимагає зимового укриття, як і ранньою весною.

· до хвороб та шкідників: Висока стійкість до хвороб кореневої системи, до плямистостей, сприйнятливий по заявці оригинатора до хлорозу, антракнозу, борошнистої роси.

характеристика плоду: Форма ягід подовжена, конусоподібна, колір яскраво-червоний, вага в середній масі 30-35г. Деякі особливо великі ягоди першої хвилі плодоношення дивують розміром в 60-90г, але мають дещо видозмінену гребінчату форму. Втім, явище поодиноке. Шкірочка блискуча, немов лакована, жовті насінини середньо втиснуті, чашолисток яскраво-зелений, трохи піднятий, квітконоси довгі, потужні. При технічній стиглості ягода має біло-зелений кінчик, який повністю забарвлюється при повному дозріванні. М'якоть ніжно-рожева, дуже солодка, соковита, при достатньому поливі серцевина без пустот. Відрив легкий. Придатна для транспортування і зберігання з огляду на достатню щільність. Відрізняється відмінним смаком - високим вмістом цукру, ідеальним балансом солодощі і доречної кислинки.

інші характеристики сорту: Кущ середньо залиствленний, великий, утворює помірну кількість вусів. Листя велике, яскраво-зелене, блискуче, слабо-зморшкувате.

транспортабельність: висока